Інформація щодо Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів

Інформація щодо Сертифікаційної програми підготовки спеціалістів інвестиційних офісів

 

Програма підготовки спеціалістів інвестиційних офісів, презентована в рамках співпраці Українського Інституту Науково-технічної Експертизи та Інформації, Ліги інвестиційного розвитку України, краудінвестингового ресурсу Реаліум та інших партнерів, має на меті нарешті перейти до практичної стадії підготовки фінансових та інвестиційних фахівців нового покоління.

Потужний склад експертів, які задіяні в підготовці спеціалістів, дозволить слухачам програми отримати необхідні знання з інвестиційного менеджменту та фінансового посередництва на найвищому рівні.

 

 

Олексій Імас

Асоційований директор, керівник відділу стратегії та інновації Ernst&Young в Україні.

 

 

Ігор Пеер

Бізнес-тренер, консультант Міністерства економіки та промисловості Ізраїлю щодо стартап-проектів "MAOF", член правління Ізраїльських асоціацій підприємців, співзасновник інноваційного холдингу "SikorskyChallenge" та "eAZIStart".

 

 

Вадим Горенко

Бізнес-коуч по регіону Центральної та Східної Європи в програмі ElevatorGooglePartners компанії Google.
CEO&Founder інкубаційної програми StartUpStart.

 

 

Єгор Шишенок

Генеральний директор консалтингової компанії «Якість Гарантовано». Голова ГО "Ліга інвестиційного розвитку України". Експерт з інвестиційного консалтингу та бізнес-планування.

 

 

Людмила Гуляєва

Засновник та керівник проекту FinancialLiteracyHub. Кандидат економічних наук. Експерт з фандрайзингу та підготовки грантових проєктних пропозицій.

 

 

Євген Грабов

Бізнес-аналітик, стартап-ментор. Засновник та керівник проекту Realium. Експерт міжнародної програми U-LEAD та Центру Енергоефективності НаУКМА.

 

 

 

Випускники програми, яка триватиме 8 місяців, будуть проходити повноцінну практику та здавати сертифікаційний іспит, після чого зможуть працювати у сфері інвестиційного та фінансового посередництва, очолювати фінансово-кредитні установи, бути керівниками чи менеджерами комерційних інвестиційних проєктів або державних програм розвитку. Згодом програма може стати обов’язковою для проходження усіма державними службовцями, які безпосередньо опікуються розвитком регіонів та ОТГ.

З 19 квітня 2021 реєстрацію на участь в програмі можуть пройти особи, що є представниками компаній, організацій чи державних установ, а з 21 квітня і особи, що планують проходити програму для власних потреб та за власний кошт.

 

Більш детально про сертифікаційну програму підготовки спеціалістів інвестиційних офісів можна дізнатися на офіційній сторінці https://investment-nanny.com

 

 


Розробка веб-сайту