Представники Житомирщини взяли участь у Діалозі з питань врядування для інклюзивного відновлення та розвитку, який відбувся у Києві.
Захід було організовано Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки урядів Німеччини, Канади та Республіки Корея, ЮНІСЕФ, Міжнародної організації з міграції, ООН-Хабітат, Програми Polaris та Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ № 5
Головний ініціатор події – Організація Об'єднаних Націй з гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки) в Україні.
«Мета проєкту – виявити реальні виклики, ризики та точки зростання аграрного сектору України на основі прямої думки його учасників, сформувати об’єктивну аналітичну базу та сприяти формуванню ефективної державної аграрної політики»
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |