Можливості співробітництва з ВАТ "МАЗ"

ВАТ «МАЗ» - керуюча компанія холдингу «БЕЛАВТОМАЗ», одне із найбільших підприємств з випуску вантажної, пасажирської, комунальної та спеціальної техніки, пропонує розглянути можливість взаємовигідного співробітництва в частині придбання автотехніки МАЗ.

На сьогодні ВАТ «МАЗ» - це техніка високої європейської якості. Сучасний дизайн у сукупності з високими технічними характеристиками дозволяє техніці МАЗ займати стабільну позицію на міжнародному ринку автотехніки, конкуруючи зі світовими виробниками. У виробничому процесі велике значення має підвищення рівня якості продукції, яка випускається. З цією метою постійно проводиться робота з технічного переоснащення.

Також ВАТ «МАЗ» інформує про можливість залучення пільгового фінансування при купівлі продукції ВАТ «МАЗ», такі умови є унікальними для ринку України.

Відповідно комерційної політики ВАТ «МАЗ» реалізація автотехніки в Україні здійснюється через офіційних дилерів, які, в свою чергу, забезпечують гарантійне та сервісне обслуговування автотехніки.

У разі зацікавленості у налагодженні співробітництва з ВАТ «МАЗ» просимо звертатись за додатковою інформацією до Департаменту чи до Мінінфраструктури 


Розробка веб-сайту