2021 Greater Bay Area International High-End Food and Beverage Expo

До Українського торгового представництва в Китаї звернулась китайська компанія Beijing Hongli Exhibition Service Co., Ltd., що є організатором Китайської міжнародної виставки продуктів харчування та напоїв (найбільшої в Китаї) – 2021 Greater Bay Area International High-End Food and Beverage Expo.

Виставка організована Комітетом з контролю та управлення державним майном Китаю (SASAC), проводиться під патронатом Китайської національної асоціації харчової промисловості, технічним організатором виставки є компанія Beijing Hongli Exhibition Service Co., Ltd., за підтримки Українського торговельного представництва в Китаї.
Для того, щоб продемонструвати вплив української харчової промисловості та напоїв на ринок, на виставці спеціально створено Український харчовий павільйон (乌克兰食品馆).

Українські компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв та державні організації запрошуються брати активну участь у цій виставці.
 
Назва виставки: 2021 Greater Bay Area International High-End Food and Beverage Expo
Час проведення виставки: 18-20 червня 2021 року
Місце проведення виставки: Китай, Міжнародний виставковий центр Шеньчжень (Shenzhen International Convention and Exhibition Center)
Тел.: 86-10-6078 9929
Моб. тел.: 86-132 6191 4732
Email: 728697091@qq.com
Офіційний веб-сайт: http://www.ifbechina.com


Розробка веб-сайту